Index of /fremo/riesa16/planung/fahrplan-H0-4/Station timetables for self-editing

[ICO]NameLast modifiedSizeDescription

[DIR]Parent Directory  -  
[   ]Świerków Miasto (PKP).doc21-Sep-2016 22:00 54K 
[   ]Świerków Miasto (PKP).odt21-Sep-2016 22:00 19K 
[   ]Awanst Arneck (ÖBB).doc21-Sep-2016 22:00 39K 
[   ]Awanst Arneck (ÖBB).odt21-Sep-2016 22:00 17K 
[   ]Awanst Pinnow (DR).doc21-Sep-2016 22:00 50K 
[   ]Awanst Pinnow (DR).odt21-Sep-2016 22:00 19K 
[   ]Awanst Sägewerk (DB).doc21-Sep-2016 22:00 57K 
[   ]Awanst Sägewerk (DB).odt21-Sep-2016 22:00 18K 
[   ]Błonie Posterunek Bocznicowy (PKP).doc21-Sep-2016 22:00 18K 
[   ]Błonie Posterunek Bocznicowy (PKP).odt21-Sep-2016 22:00 15K 
[   ]Błonie Przystanek (PKP).doc21-Sep-2016 22:00 35K 
[   ]Błonie Przystanek (PKP).odt21-Sep-2016 22:00 17K 
[   ]Berlin (DR) & Trelleborg (SJ).doc21-Sep-2016 22:00 100K 
[   ]Berlin (DR) & Trelleborg (SJ).odt21-Sep-2016 22:00 23K 
[   ]Bettenhausen (DB).doc21-Sep-2016 22:00 101K 
[   ]Bettenhausen (DB).odt21-Sep-2016 22:00 20K 
[   ]Beurs (NS).doc21-Sep-2016 22:00 79K 
[   ]Beurs (NS).odt21-Sep-2016 22:00 17K 
[   ]Boryczów (PKP).doc21-Sep-2016 22:00 47K 
[   ]Boryczów (PKP).odt21-Sep-2016 22:00 17K 
[   ]Budapest (MÁV).doc21-Sep-2016 22:00 44K 
[   ]Budapest (MÁV).odt21-Sep-2016 22:00 20K 
[   ]Chiasso (SBB).doc21-Sep-2016 22:00 161K 
[   ]Chiasso (SBB).odt21-Sep-2016 22:00 22K 
[   ]Decs (MÁV).doc21-Sep-2016 22:00 45K 
[   ]Decs (MÁV).odt21-Sep-2016 22:00 18K 
[   ]Göransberg (SJ).doc21-Sep-2016 22:00 43K 
[   ]Göransberg (SJ).odt21-Sep-2016 22:00 19K 
[   ]Głuszyca (PKP).doc21-Sep-2016 22:00 112K 
[   ]Głuszyca (PKP).odt21-Sep-2016 22:00 20K 
[   ]Głuszyca Zachód (PKP).doc21-Sep-2016 22:00 61K 
[   ]Głuszyca Zachód (PKP).odt21-Sep-2016 22:00 18K 
[   ]Hohenstauff (DR).doc21-Sep-2016 22:00 33K 
[   ]Hohenstauff (DR).odt21-Sep-2016 22:00 18K 
[   ]Kieritzschau (DR).doc21-Sep-2016 22:00 110K 
[   ]Kieritzschau (DR).odt21-Sep-2016 22:00 21K 
[   ]Királyrét (MÁV).doc21-Sep-2016 22:00 28K 
[   ]Királyrét (MÁV).odt21-Sep-2016 22:00 17K 
[   ]Kitajce (PKP).doc21-Sep-2016 22:00 72K 
[   ]Kitajce (PKP).odt21-Sep-2016 22:00 18K 
[   ]Klein Quassow (DR).doc21-Sep-2016 22:00 40K 
[   ]Klein Quassow (DR).odt21-Sep-2016 22:00 17K 
[   ]Kranenburg (DB).doc21-Sep-2016 22:00 98K 
[   ]Kranenburg (DB).odt21-Sep-2016 22:00 20K 
[   ]Kristineberg (SJ).doc21-Sep-2016 22:00 44K 
[   ]Kristineberg (SJ).odt21-Sep-2016 22:00 18K 
[   ]Langenthal (DB).doc21-Sep-2016 22:00 120K 
[   ]Langenthal (DB).odt21-Sep-2016 22:00 20K 
[   ]Lanken (DB).doc21-Sep-2016 22:00 59K 
[   ]Lanken (DB).odt21-Sep-2016 22:00 18K 
[   ]Mühlenrade (DB).doc21-Sep-2016 22:00 63K 
[   ]Mühlenrade (DB).odt21-Sep-2016 22:00 18K 
[   ]Maaspoort (NS).doc21-Sep-2016 22:00 105K 
[   ]Maaspoort (NS).odt21-Sep-2016 22:00 19K 
[   ]Magyarszerdahely (MÁV).doc21-Sep-2016 22:00 40K 
[   ]Magyarszerdahely (MÁV).odt21-Sep-2016 22:00 17K 
[   ]Mariefred (SJ).doc21-Sep-2016 22:00 62K 
[   ]Mariefred (SJ).odt21-Sep-2016 22:00 17K 
[   ]Nagyberki (MÁV).doc21-Sep-2016 22:00 54K 
[   ]Nagyberki (MÁV).odt21-Sep-2016 22:00 18K 
[   ]Nidda (DB).doc25-Sep-2016 22:40 111K 
[   ]Nidda (DB).odt25-Sep-2016 22:40 21K 
[   ]Ottleben (DR).doc21-Sep-2016 22:00 71K 
[   ]Ottleben (DR).odt21-Sep-2016 22:00 19K 
[   ]Püsselbüren (DB).doc21-Sep-2016 22:00 74K 
[   ]Püsselbüren (DB).odt21-Sep-2016 22:00 19K 
[   ]Plagwil (SBB).doc21-Sep-2016 22:00 92K 
[   ]Plagwil (SBB).odt21-Sep-2016 22:00 22K 
[   ]Podgórki (PKP).doc21-Sep-2016 22:00 65K 
[   ]Podgórki (PKP).odt21-Sep-2016 22:00 19K 
[   ]Podg Błonie (PKP).doc21-Sep-2016 22:00 60K 
[   ]Podg Błonie (PKP).odt21-Sep-2016 22:00 17K 
[   ]Radzymin (PKP).doc21-Sep-2016 22:00 87K 
[   ]Radzymin (PKP).odt21-Sep-2016 22:00 19K 
[   ]Rehbrück (DR).doc21-Sep-2016 22:00 74K 
[   ]Rehbrück (DR).odt21-Sep-2016 22:00 19K 
[   ]Spenglerhäusl (ÖBB).doc21-Sep-2016 22:00 59K 
[   ]Spenglerhäusl (ÖBB).odt21-Sep-2016 22:00 19K 
[   ]Tief im Westen (DB).doc21-Sep-2016 22:00 38K 
[   ]Tief im Westen (DB).odt21-Sep-2016 22:00 19K 
[   ]Tolmacs (MÁV).doc21-Sep-2016 22:00 42K 
[   ]Tolmacs (MÁV).odt21-Sep-2016 22:00 18K 
[   ]Tychy (PKP).doc21-Sep-2016 22:00 59K 
[   ]Tychy (PKP).odt21-Sep-2016 22:00 21K 
[   ]Waaren (NS).doc21-Sep-2016 22:00 67K 
[   ]Waaren (NS).odt21-Sep-2016 22:00 20K 
[   ]Zirc (MÁV).doc21-Sep-2016 22:00 89K 
[   ]Zirc (MÁV).odt21-Sep-2016 22:00 21K